Wyobraź sobie świat, w którym nie ma ZUSu. Wyobraź sobie świat bez Urzędów Skarbowych. Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Tak może wyglądać Twój świat! Już dziś!
Nasze biuro rachunkowe załatwi za Ciebie wszystkie formalności.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz lub zadzwoń

Biuro rachunkowe w Toruniu
Nasze usługi to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej obsługi zarówno z księgowości, a także kadr i płac.

Księgowy

Księgowy
Miejsce pracy: Toruń
nr ref. K/10/2012

Opis stanowiska:

  • prowadzenie kompleksowej księgowości spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości, przepisami dotyczącymi PIT, CIT i VAT,
  • sporządzanie bilansów, rozliczeń podatkowych i niezbędnych zestawień finansowych (CIT i VAT),
  • współudział w opracowywaniu instrukcji i procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Działu Finansowo – Księgowego w dużych strukturach organizacyjnych,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządcze,
  • odpowiedzialność za kontakty z urzędami skarbowymi, audytorami oraz doradcami podatkowymi,
  • zarządzanie pracą zespołu księgowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 5 - letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku,
  • biegła znajomość ustawy o rachunkowości, MSR i ustaw podatkowych,
  • certyfikat do usługowego prowadzenia ksiąg,
  • zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie dostępnych danych,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności planowania i organizacji pracy własnej i zespołu,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i menedżerskie (m.in. umiejętność wyznaczania celów i efektywnego motywowania pracowników),
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i elastycznego dostosowywania się do zmian,
  • umiejętności interpersonalne,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego

Wszyskie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres mail:
biuro@amicus-torun.pl w tytule maila umieszczając jedynie numer referencyjny.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania sie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

AMICUS: Biuro rachunkowe Toruń - biuro księgowe. ul. Królowej Jadwigi 1/3, 87-100 Toruń, tel: 530 668 699, e-mail: tr@amicus-torun.pl, REGON: 340848959, NIP: 8792536699