Oferta:


Biuro rachunkowe Toruń:

Księgowość
Kadry i Płace
  Doradztwo biznesowe
  Osoby fizyczne

Wyobraź sobie świat, w którym nie ma ZUSu. Wyobraź sobie świat bez Urzędów Skarbowych. Zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe? Tak może wyglądać Twój świat! Już dziś!
Nasze biuro rachunkowe załatwi za Ciebie wszystkie formalności.

Zainteresowaliśmy Cię? Napisz lub zadzwoń
Imię i nazwisko: *
Nazwa firmy:
Nr telefonu:
Adres e-mail: *
Zapytanie: *

 

Biuro rachunkowe w Toruniu
Nasze usługi to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które poszukują profesjonalnej i rzetelnej obsługi zarówno z księgowości, a także kadr i płac.

Biuro księgowe Toruń

Jeżeli prowadzą Państwo firmę proponujemy skorzystanie z naszych profesjonalnych usług. Jako biuro księgowe specjalizujemy się w szeroko pojętym outsourcingu księgowym oraz kadrowo- płacowym. Zawsze koncentrujemy się na określonych potrzebach Klienta i w skuteczny sposób pomagamy odciążyć w bieżących obowiązkach związanych z załatwianiem formalności. Nasze biuro księgowe w Toruniu zatrudnia wyłącznie doświadczonych i kompetentnych pracowników odpowiedzialnych za powierzane zadania i obowiązki.

Jako prężnie rozwijająca się firma Amicus zapewnia rzetelną obsługę. Kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek dodatkowe pytania lub też wątpliwości pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów udzielając wyczerpujących i zrozumiałych informacji. Działamy uczciwe, z zaangażowaniem i zawsze dla dobra Klienta. Skutecznie służymy również pomocą dla osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Biuro księgowe Amicus proponuje także bezpłatne konsultacje w ramach, których pokazujemy jak w prawidłowy sposób zoptymalizować koszty i płacić niższe podatki.

Podpowiadamy korzystne rozwiązania i skupiamy się na wysokiej jakości usługach. Dojeżdżamy i odbieramy dokumenty bezpośrednio od Klienta, uruchomiliśmy również dostęp online do dokumentów księgowych. Proponujemy atrakcyjne ceny i starannie dbamy o dobrą współpracę. Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której dokładnie prezentujemy zakres prac, jakie wykonuje nasze toruńskie biuro księgowe.
AMICUS: Biuro rachunkowe Toruń - biuro księgowe. ul. Mostowa 34, 87-100 Toruń, tel: 530 668 699, e-mail: tr@amicus-torun.pl, REGON: 340848959, NIP: 8792536699